Certyfikat ISO

Skuteczne ogrzewanie warsztatów - przenośne nagrzewnice MASTER


Przenośne nagrzewnice powietrza to doskonały sposób na efektywne i niedrogie ogrzewanie warsztatów. Są szybkie i proste w instalacji, tanie w eksploatacji i bardzo wydajne. Gwarantują wzrost temperatury w pomieszczeniu natychmiast po uruchomieniu. Firma MASTER oferuje modele zasilane prądem, gazem lub olejem napędowym.


Do zdecydowanych bestsellerów należy nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin MASTER BV 77 o mocy 20 kW. Posiada możliwość podłączenia przewodu giętkiego do rozprowadzania ciepłego powietrza oraz termostatu pomieszczeniowego zapewniającego ekonomiczne spalanie. Nagrzewnica BV 77 może pracować przez około 19 godzin bez konieczności ponownego napełnienia zbiornika paliwa (36 l).

Do ogrzewania warsztatów wykorzystuje się także nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin. Są one równie wydajne jak modele z zamkniętą komorą spalania, należy jednak podczas ich stosowania pamiętać o zapewnieniu odpowiednej wentylacji w pomieszczeniu. Producent poleca w szczególności nagrzewnicę MASTER B 150 o mocy 44 kW i przepływie powietrza 900 m3/h.

Firma MASTER posiada w swojej ofercie również szeroką gamę nagrzewnic elektrycznych w zakresie mocy od 1-40 kW. Charakteryzuje je kompaktowa obudowa, szybka obsługa i prosta instalacja. Doskonale sprawdzą się w ogrzewaniu mniejszych pomieszczeń oraz wydzielonych stref pracy.

Dlaczego warto stosować przenośne nagrzewnice MASTER w warsztatach?


działają natychmiast po włączeniu – nie wymagają skomplikowanej instalacji
można je dowolnie stosować w różnych miejscach w zależności od potrzeb - są przenośne
ogrzewają bardzo szybko i tylko wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba
posiadają możliwość zastosowania termostatu pomieszczeniowego
są trwałe, wydajne i skuteczne
są tańszą alternatywą dla tradycyjnych instalacji grzewczych