Warto wiedzieć

Przewodnik klienta został stworzony po to, by zapewnić naszym partnerom dostęp do wszystkich szczegółowych i niezbędnych im informacji dotyczących produktów Master. W przewodniku można znaleźć m.in. informacje na temat instalacji, funkcjonowania czy konstrukcji nagrzewnic, osuszaczy i klimatyzatorów.
 • Jak wybrać<br>- dobierz odpowiednie urządzenie

  Jak wybrać
  - dobierz odpowiednie urządzenie

  Przydatne narzędzie do doboru odpowiedniego urządzenia. Kalkulator mocy umożliwia naszym klientom sprawdzenie jaki rodzaj nagrzewnicy, osuszacza czy klimatyzatora będzie odpowiedni dla danych warunków i przeznaczenia.
 • Ogrzewanie<br>- nagrzewnice mobilne i stacjonarne

  Ogrzewanie
  - nagrzewnice mobilne i stacjonarne

  Przewodnik zawiera wskazówki i uwagi dotyczące używania mobilnych i stacjonarnych nagrzewnic firmy Master Climate Solutions. Jest pomocny w odnajdywaniu wszystkich dodatkowych informacji na temat urządzeń tego typu.
 • Osuszanie<br>- rozwiązania z zakresu osuszania powietrza

  Osuszanie
  - rozwiązania z zakresu osuszania powietrza

  Przewodnik przeznaczony jest dla klientów interesujących się rozwiązaniami z zakresu osuszania powietrza. Zapewnia informacje na temat metod usuwania nadmiernej i niepożądanej wilgoci.
 • Chłodzenie<br>- klimatyzery i klimatyzatory

  Chłodzenie
  - klimatyzery i klimatyzatory

  Przewodnik dedykowany jest wszystkim klientom, którzy korzystali lub chcieliby korzystać z klimatyzerów bądź klimatyzatorów. Zawiera on wiele porad i uwag na temat doboru odpowiedniego urządzenia.
 • Filmy i multimedia

  Filmy i multimedia

  Obejrzyj i dowiedz się więcej na temat naszej firmy, produktów i usług. Filmy przedstawiają m.in. obszary zastosowań naszych produktów oraz ich główne cechy.

 • Instrukcje

  Instrukcje

  Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dbamy by otrzymywali wszystkie niezbędne informacje dotyczące urządzeń, udostępniając im elektroniczne instrukcje obsługi w serwisie internetowym.