Produkty

Master Climate Solutions jest wiodącym producentem urządzeń do obróbki powietrza. Produkty Master kierowane są do sektora klientów biznesowych stawiając sobie za cel pomoc w przystosowaniu ich środowiska pracy do ich potrzeb w możliwie najszybszy i najprostszy sposób przy jednocześnie niskich kosztach inwestycji.
 • OGRZEWANIE

  OGRZEWANIE

  Przenośne nagrzewnice powietrza Master mogą ogrzać każde pomieszczenie w szybki i efektywny sposób. Nadają się do zastosowania okresowego lub jako stałe rozwiązanie grzewcze. W ofercie występują nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne.
 • CHŁODZENIE

  CHŁODZENIE

  W ofercie firmy Master można znaleźć zarówno klimatyzatory ewaporacyjne jak i klimatyzatory przenośne, wyposażone w czynnik chłodniczy. Mogą być one stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, a także przemysłowych.
 • OSUSZANIE

  OSUSZANIE

  Osuszacze Master są zaprojektowane tak, aby były w stanie obniżać wilgotność powietrza w różnych warunkach otoczenia. Mogą być stosowane w przemyśle, budownictwie, domach i wielu innych miejscach.
 • WENTYLACJA

  WENTYLACJA

  Szeroka oferta wentylatorów wspomagająca prace urządzeń grzewczych i chłodzących. Mogą być stosowane w pomieszczeniach w celu zwiększenia przepływu i cyrkulacji powietrza.

 • ZWALCZANIE SZKODNIKÓW I DEZYNFEKCJA

  ZWALCZANIE SZKODNIKÓW I DEZYNFEKCJA

  Skuteczną i nieskazitelną dezynfekcję oraz zwalczanie wirusów można uzyskać różnymi metodami, z których każda ma swoje zalety.