OSUSZANIE

Osuszacze powietrza przenośne Master to grupa urządzeń doskonale uzupełniające ofertę nagrzewnic. Dzięki nim utrzymanie właściwej temperatury i wilgotności w obiektach przemysłowych, gospodarczych, biurowych czy mieszkalnych jest dużo łatwiejsze.
 • Osuszacze profesjonalne, seria rental

  Osuszacze profesjonalne, seria rental

  Wysokowydajne urządzenia przeznaczone do użytku w przemyśle. Dzięki trwałej konstrukcji nadają się do pracy nawet w najcięższych warunkach np. na terenie budowy.

 • Osuszacze profesjonalne, seria big size

  Osuszacze profesjonalne, seria big size

  Kondensacyjne osuszacze powietrza z dużym przepływem powietrza zapewniają efektywne osuszanie w krótkim czasie. Wyposażone są w wydajny i cichy wentylator promieniowy, duże filtry powietrza oraz trójfazowe zabezpieczenie kompresora. Najlepsze dla przemysłu.
 • Osuszacze profesjonalne, seria compact

  Osuszacze profesjonalne, seria compact

  Wysokowydajne urządzenia przeznaczone do użytku w przemyśle. Dzięki trwałej konstrukcji nadają się do pracy nawet w najcięższych warunkach np. na terenie budowy.

 • Osuszacze profesjonalne, seria white

  Osuszacze profesjonalne, seria white

  Przenośne urządzenia do stosowania w różnego typu pomieszczeniach. Korzystanie z tego rodzaju osuszaczy kondensacyjnych bardzo przyśpiesza wiele prac wykończeniowych i remontowych.

 • Osuszacze domowe i biurowe

  Osuszacze domowe i biurowe

  Usuwają wilgoć z pomieszczeń zapobiegając tym samym powstawaniu pleśni I rozwojowi bakterii. Filtr z węglem aktywnym usuwa również nieprzyjemne zapachy. Osuszacze powietrza są często stosowane m.in. w mieszkaniach, garażach, piwnicach, bibliotekach, suszarniach, łazienkach itp.
 • Osuszacze adsorpcyjne

  Osuszacze adsorpcyjne

  Urządzenia nadają się do różnorodnych zastosowań. Wilgotność usuwana jest z powietrza w procesie adsorpcji. Osuszacze tego typu są wykorzystywane szczególnie w miejscach, w których wymagany jest bardzo niski poziom wilgotności powietrza.