O firmie

Ogólnoświatowy zasięg firmy oraz wieloletnie doświadczenie sprawiły, że jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku przenośnych urządzeń do obróbki powietrza. Podstawowym elementem strategii rozwoju naszej firmy jest wprowadzanie nowych produktów oraz innowacji technicznych, a także utrzymanie aktualnej pozycji lidera i rozszerzanie wpływów na nowe rynki.
 • O Dantherm Group

  O Dantherm Group

  Master Climate Solution jest światowym liderem w produkcji przenośnych rozwiązań z zakresu kontroli mikroklimatu: ogrzewania, osuszania i wentylacji.

 • Nasza misja

  Nasza misja

  Master Climate Solutions jest firmą dostarczającą urządzenia do obróbki powietrza. Nasze urządzenia kierujemy do sektora klientów biznesowych stawiając sobie za cel pomoc w przystosowaniu ich środowiska pracy do ich potrzeb w możliwie najszybszy i najprostszy sposób przy jednocześnie niskich kosztach inwestycji.
 • Historia marki

  Historia marki

  Historia marki Master sięga lat sześćdziesiątych, kiedy to firma DESA stworzyła pierwsze nagrzewnice powietrza w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Z każdym rokiem DESA rozwijała się obejmując swoim zasięgiem inne kraje i otwierając produkcję i punkty sprzedaży również za granicą.
 • Aktualności

  Aktualności

 • Kontakt

  Kontakt

  Grupę Master Climate Solutions tworzą obecnie cztery spółki obsługujące klientów na całym świecie.