O Dantherm Group


Control your climate


Dantherm Group jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań z zakresu kontroli klimatu. Spółki wchodzące w skład grupy dysponują ponad 60-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości energooszczędnych urządzeń do ogrzewania, chłodzenia, osuszania i wentylacji dla szerokiej gamy zastosowań mobilnych i stacjonarnych.

Aby utrzymać pozycję lidera w branży, każdego roku Dantherm Group przeznacza znaczne środki na rozwój nowych produktów i stale dostosowuje swoje produkty do zmieniających się wymagań rynku i przepisów.

AerialCalorexDanthermMaster

Dantherm Group jest właścicielem wielu wiodących marek o ugruntowanej pozycji na rynku produktów mobilnych, basenowych, o przeznaczeniu komercyjnym/przemysłowym i mieszkaniowym.

Klienci Dantherm Group korzystają z naszej kompleksowej bazy wiedzy oraz doświadczenia i wiedzy specjalistycznej, które zdobyliśmy dzięki sprzedaży ponad trzech milionów produktów i rozwiązań do klimatyzacji automatycznej na całym świecie.

Globalny zasięg


Dantherm Group ma siedzibę główną w Skive w Danii i oddziały w Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Rosji, Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W 2016 roku Dantherm Group została zakupiona przez szwedzki fundusz kapitałowy Procuritas Capital Investors V LP — silnego właściciela z ambicją kontynuowania rozwoju i wzrostu firmy.

Dowiedz się więcej