Klimatyzer ewaporacyjny MASTER BC 180

Klimatyzer MASTER BC 180 o przepływie powietrza 15.000 m3/h to urządzenie, które nie tylko skutecznie obniża temperaturę, ale również oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i kurzu.Do chłodzenia otoczenia wykorzystuje naturalny proces parowania wody, dzięki czemu jest tani pod względem eksploatacji i przede wszystkim bezpieczny dla zdrowia (brak szkodliwych czynników chłodzących). Skutecznie chłodzi pomieszczenia o powierzchni nawet do 330m2.

Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest całkowite zamknięcie okien i drzwi, jak np. warsztaty samochodowe, hale produkcyjne lub magazynowe. Klimatyzer BC 180 może pracować na otwartej przestrzeni, a stała cyrkulacja powietrza podczas pracy urządzenia sprawia, że jest ono zawsze świeże i oczyszczone ze szkodliwych drobnoustrojów, dymu papierosowego i kurzu.

Wygodne koła umożliwiają łatwe przemieszczanie urządzenia w zależności od potrzeb, a wytrzymała i odporna na korozję obudowa pozwala na stosowanie go nawet w trudnych warunkach przemysłowych. Mobilny klimatyzer MASTER stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych systemów klimatyzacyjnych i jest zdecydowanie najtańszym rozwiązaniem zapewniającym pełen komfort pracy w zdrowym i przyjemnym otoczeniu.