CHŁODZENIE

W ofercie firmy Master można znaleźć zarówno klimatyzatory ewaporacyjne jak i klimatyzatory przenośne, wyposażone w czynnik chłodniczy. Mogą być one stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, a także przemysłowych.
 • Klimatyzery MASTER ewaporacyjne

  Klimatyzery MASTER ewaporacyjne

  Metoda działania klimatyzatorów Master wykorzystująca naturalny proces parowania wody, sprawia, że są bezpieczne dla zdrowia, a przy tym skutecznie eliminują z otoczenia wszelkie zanieczyszczenia, kurz i nieprzyjemne zapachy. Mogą pracować na otwartej przestrzeni - w ogródkach restauracyjnych, namiotach itp.

 • Klimatyzator MASTER AC 24

  Klimatyzator MASTER AC 24

  Klimatyzator przenośny AC 24 to urządzenie zaprojektowane do chłodzenia tymczasowego budynków, kontenerów przenośnych lub namiotów. Przeznaczony jest do montażu na zewnątrz, a powietrze jest doprowadzane i odprowadzane za pomocą przewodów giętkich.

 • Klimatyzator i osuszacz ACD 137

  Klimatyzator i osuszacz ACD 137

  Innowacyjny, nowy produkt, spełniający jednocześnie funkcję klimatyzatora i osuszacza. To trwałe i przenośne urządzenie jest idealne do zastosowań w sytuacjach awaryjnych oraz do tymczasowego chłodzenia lub osuszania namiotów, szpitali mobilnych, miejsc pracy, lokali handlowych.