Warsztaty i garaże

Ogrzewanie
miejscowe
Ogrzewanie
pomieszczeń
Wentylacja
Chłodzenie

Produkty Master przeznaczone dla tzw. small biznesu to przede wszystkim urządzenia o mniejszej mocy, kompaktowe, łatwe i szybkie w instalacji, które nie generują wysokich kosztów eksploatacji. Wykorzystywane są chętnie w warsztatach, myjniach samochodowych czy w mniejszych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Zazwyczaj stosowanie ich ma charakter sezonowy zależny od aktualnie panujących warunków pogodowych lub indywidulanych potrzeb przedsiębiorcy związanych z prowadzoną przez niego działalnością. Za pomocą nagrzewnic ogrzewane są warsztaty, magazyny, ale także pojedyncze stanowiska pracy.

W ofercie Master do wyboru są urządzenia olejowe, elektryczne i gazowe o różnej wydajności i zastosowaniu.

Produkty


Do ogrzewania warsztatów, garaży lub małych zakładów produkcyjnych wykorzystuje się urządzenia o mniejszej mocy i stosunkowo tanie w eksploatacji. Do najpopularniejszych należą modele bez odprowadzenia spalin, ale warte uwagi są również inne, jak np. promienniki XL6.

Ze względu na dużą wydajność i niskie koszty eksploatacji są równie chętnie stosowane w warsztatach samochodowych czy innych zakładach rzemieślniczych. Pozwalają szybko i efektywnie ogrzać pomieszczenia bez konieczności montażu tradycyjnych instalacji grzewczych.

Wentylatory Master umożliwiają utrzymać właściwą wentylację w pomieszczeniu oraz zapewniają właściwą cyrkulację powietrza. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie komfortowych warunków pracy.

Seria przenośnych klimatyzatorów Master pozwala zapewnić właściwy komfort klimatyczny w pomieszczeniach warsztatowych w okresie letnim. Warte uwagi są również coraz częściej stosowane nowoczesne systemy klimatyzacji ewaporacyjnej.

Zastosowania


Prace na zewnątrz
Ogrzewanie pracowników
Ogrzewanie miejsca pracy

Ogrzewanie punktowe
Prawidłowa cyrkulacja powietrza
Chłodzenie w czasie upałów

Dodatkowe informacje


Znajdź dystrybutora w swojej okolicy i uzyskaj więcej informacji o produktach lub zastosowaniach.

Zobacz inne rozwiązania dla biznesu

Budownictwo
Produkcja i logistyka
Warsztaty i garaże
Rolnictwo
Imprezy plenerowe i terenowe działania wojskowe
Sytuacje kryzysowe