Sytuacje kryzysowe

Ogrzewanie
przestrzeni
Ogrzewanie
miejscowe
Usuwanie
skutków
powodzi
Wentylacja

Oferta Master zawiera gotowe rozwiązania dla służb ratunkowych pracujących podczas usuwania skutków podtopień i powodzi. Podczas nagłych wypadków czy klęsk żywiołowych konieczna jest natychmiastowa reakcja na zaistniałe warunki. Urządzenia Master pozwalają w szybki sposób ogrzać tymczasowe miejsca pobytu poszkodowanych lub osuszyć zalane budynki.

Szeroka gama osuszaczy powietrza pozwala dobrać właściwe urządzenie w zależności od potrzeb. W ofercie Master dostępne są profesjonalne urządzenia o dużej wydajności, zdolne do pracy w nawet bardzo ciężkich warunkach, jak również bardziej kompaktowe do zastosowań w mniejszych pomieszczeniach i prywatnych domostwach. Uzupełnieniem tej oferty są także wentylatory i nagrzewnice powietrza wspomagające proces osuszania budynków.

Dzięki takim urządzeniom usuwanie wilgoci z zalanych i podtopionych pomieszczeń jest dużo łatwiejsze i szybsze, a ich stosowanie zapobiega narastaniu szkodliwych pleśni i grzybów.

Produkty


Przyspieszają proces osuszania budynków i piwnic oraz pozwalają szybko ogrzać pomieszczenia w nagłych wypadkach. Dzięki szybkiej instalacji i niewielkim gabarytom są chętnie wykorzystywane przez służby ratunkowe.

Pozwalają szybko i efektywnie ogrzać pomieszczenia bez konieczności montażu tradycyjnych instalacji grzewczych. Dzięki temu są dobrym rozwiązaniem tymczasowym dla poszkodowanych w klęskach żywiołowych.

Profesjonalne osuszacze Master to najskuteczniejsze urządzenia do usuwania nadmiernej wilgoci z zalanych pomieszczeń. Duża wydajność i wysoka efektywność sprawia, że stanowią one podstawowe wyposażenie ekip usuwających skutki powodzi i podtopień.

Zastosowania


Suszenie zalanych pomieszczeń
Usuwanie skutków powodzi
Szybkie ogrzewanie pomieszczeń

Dodatkowe informacje


Znajdź dystrybutora w swojej okolicy i uzyskaj więcej informacji o produktach lub zastosowaniach.

Zobacz inne rozwiązania dla biznesu

Budownictwo
Produkcja i logistyka
Warsztaty i garaże
Rolnictwo
Imprezy plenerowe i terenowe działania wojskowe
Sytuacje kryzysowe