Rolnictwo

Ogrzewanie
budynków
inwentarskich
Ogrzewanie
szklarni
Ogrzewanie
pomieszczeń
gospodarczych
Suszenie
plonów

Praca w rolnictwie wiąże się ze specyficznymi warunkami, a urządzenia w nim stosowane muszą spełniać określone wymogi. Zazwyczaj maszyny pracujące w pomieszczeniach inwentarskich lub w miejscach, gdzie składowane są plony, narażone są na zwiększony stopień zabrudzenia, kurzu, działania szkodliwych gazów i amoniaku (głównie w pomieszczeniach ze zwierzętami). W rolnictwie stosuje się także znacznie więcej środków czyszczących i dezynfekujących. Wszystko to wpływa negatywnie na konstrukcję urządzeń i szybszy rozwój korozji.

Wytrzymała konstrukcja oraz wysokiej jakości komponenty sprawiają, że urządzenia Master są obecne w sektorze rolniczym od wielu lat, zapewniając odpowiednie warunki klimatyczne w nawet najbardziej wymagającym otoczeniu.

Produkty


Szybka instalacja, niskie koszty eksploatacji oraz wysoka efektywność sprawiają, że przenośne nagrzewnice są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania budynków gospodarczych i inwentarskich. Doskonale sprawdzają się także w suszeniu zbóż i warzyw.

Nagrzewnice stacjonarne stosowane są zazwyczaj w przypadku ogrzewania dużych obiektów. Wysoka wydajność i duży przepływ gorącego powietrza pozwalają szybko ogrzać np. budynki inwentarskie. Wiele z tych urządzeń dostępnych jest również w wersji podwieszanej.

Dobra wentylacja i właściwe warunki klimatyczne to podstawa w hodowli roślin i zwierząt. Osuszacze i wentylatory Master pozwalają utrzymać właściwy poziom wilgotności oraz zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza.

W sezonie letnim bardzo istotny jest sprawny i efektywny system chłodzący w pomieszczeniach inwentarskich. MCS oferuje profesjonalne rozwiązania w oparciu o systemy ewaporacyjne przeznaczone dla dużych obiektów.

Katalog


Pobierz katalog


Zastosowania


Ogrzewanie budynków inwentarskich
Rozmrażanie maszyn rolniczych
Suszenie plonów

Wentylacja pomieszczeń
Ogrzewanie szklarni
Chłodzenie budynków inwentarskich

Dodatkowe informacje


Znajdź dystrybutora w swojej okolicy i uzyskaj więcej informacji o produktach lub zastosowaniach.

Zobacz inne rozwiązania dla biznesu

Budownictwo
Produkcja i logistyka
Warsztaty i garaże
Rolnictwo
Imprezy plenerowe i terenowe działania wojskowe
Sytuacje kryzysowe