Imprezy plenerowe i terenowe działania wojskowe

Ogrzewanie
imprez
plenerowych
Ogrzewanie
namiotów
Akcje
poszukiwawcze
Wentylacja
i chłodzenie

Produkty Master są szeroko stosowane w branży rozrywkowej. Nagrzewnice powietrza, wentylatory czy klimatyzatory są wykorzystywane zarówno podczas prac przygotowawczych, jak również w trakcie imprez masowych, nagrań telewizyjnych czy sesji zdjęciowych. Mobilność oraz szybka instalacja sprawiają, że urządzenia Master są idealnym rozwiązaniem dla przedsięwzięć o charakterze tymczasowym, dla których montaż innych instalacji grzewczych lub wentylacyjnych jest po prostu nieekonomiczny i zbyt czasochłonny.

Master Climate Solutions oferuje gotowe rozwiązania do ogrzewania namiotów i hal. Specjalnie zaprojektowane akcesoria umożliwiają komfortowe i efektywne użytkowanie urządzeń.

Produkty


Najchętniej wykorzystywane do ogrzewania namiotów, scen i hal sportowych. Bogate wyposażenie dodatkowe gwarantuje pełną funkcjonalność urządzeń i możliwość zastosowania w każdych warunkach.

Duży przepływ powietrza sprawia, że doskonale spisują się w ogrzewaniu dużych powierzchni. Ze względu na niskie koszty eksploatacji chętnie wykorzystywane są do ogrzewania większych obiektów sportowych, a także w studiach telewizyjnych aranżowanych w dużych halach.

Pozwalają zapewnić właściwą wilgotność i cyrkulację powietrza. Wentylatory często stosowane są w studiach telewizyjnych oraz fotograficznych, aby zapewnić odpowiednią wentylację pomieszczeń, jak również wykorzystywane są do efektów specjalnych.

Profesjonalne systemy klimatyzacji ewaporacyjnej przeznaczone do chłodzenia dużych obiektów i namiotów oraz przenośne klimatyzatory do zastosowań indywidualnych i w mniejszych pomieszczeniach.

Zastosowania


Procesy budowania sceny
Ogrzewanie sceny
Ogrzewanie studia TV

Ogrzewanie namiotów i kontenerów
Chłodzenie namiotów
Efekty specjalne

Dodatkowe informacje


Znajdź dystrybutora w swojej okolicy i uzyskaj więcej informacji o produktach lub zastosowaniach.

Zobacz inne rozwiązania dla biznesu

Budownictwo
Produkcja i logistyka
Warsztaty i garaże
Rolnictwo
Imprezy plenerowe i terenowe działania wojskowe
Sytuacje kryzysowe